Προβολή μεγαλύτερης εικόνας Αγιασμός 2021-2022 στο 3ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου By Αντώνης Βρέντζος|2021-10-14T05:50:22+02:0015 Σεπτεμβρίου 2021|Ανακοινώσεις| Καλή αρχή, καλή σχολική χρονιά! Ακολουθούν μηνύματα: Υπουργού Παιδείας Περιφερειακής Δ/νσης Κρήτης Δημάρχου Ρεθύμνου Διευθυντή Δ/θμιας Εκπαίδευσης Μοιραστείτε το άρθρο! FacebookTwitterRedditLinkedInTumblrPinterestVkEmail Σχετικά Άρθρα Κινητικότητα Erasmus+ ΚΑ210 – Ένα μαγικό ταξίδι στην Πόλη…………. Gallery Κινητικότητα Erasmus+ ΚΑ210 – Ένα μαγικό ταξίδι στην Πόλη…………. Εκπαιδευτικά Προγράμματα από «Το Χαμόγελο του Παιδιού» Gallery Εκπαιδευτικά Προγράμματα από «Το Χαμόγελο του Παιδιού» Συμμετοχή του σχολείου μας στο διαδικτυακό Παιχνίδι Απόδρασης (Online Escape room) με θέμα την Πληροφορική. Gallery Συμμετοχή του σχολείου μας στο διαδικτυακό Παιχνίδι Απόδρασης (Online Escape room) με θέμα την Πληροφορική. Πληροφορίες/προετοιμασία λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές για την υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής των μαθητών/τριών στην Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξη των Δημόσιων Ημερησίων και Εσπερινών ΓΕ.Λ.1 , ΕΠΑ.Λ. και Π.ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2024-2025, Gallery Πληροφορίες/προετοιμασία λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές για την υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής των μαθητών/τριών στην Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξη των Δημόσιων Ημερησίων και Εσπερινών ΓΕ.Λ.1 , ΕΠΑ.Λ. και Π.ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2024-2025, Καλλιεργώντας στους μαθητές μας περιβαλλοντική συνείδηση, με την συμμετοχή τους σε δράση του Erasmus+ KA210 Gallery Καλλιεργώντας στους μαθητές μας περιβαλλοντική συνείδηση, με την συμμετοχή τους σε δράση του Erasmus+ KA210