26-10-2020  Ώρες τηλεφωνικής ενημέρωσης

Επώνυμο ΌνομαΠΕΕιδικότηταΤμήμα που διδάσκειΤρίΤετΠέμ
Φωτάκης ΜιχαήλΠΕ81ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ Α44 η
Παπαδογιάννη ΜαρίαΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΑ6,Γ1,Γ3,Γ4,Γ53 η
Παπαδόπουλος ΘεόφιλοςΠΕ86ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α3,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ44 η
Κοπανάκη ΑναστασίαΠΕ01ΘΕΟΛΟΓΟΙΑ1,Α2,Α3,Α6,Β1,Β2,Β4,Β5,Γ1,Γ55 η
Κούτρα ΕλευθερίαΠΕ01ΘΕΟΛΟΓΟΙΓ2,Γ3,Γ43 η
Μάρκου ΜάρκοςΠΕ01ΘΕΟΛΟΓΟΙΑ4,Α5Τριτη 3η
Βολτυράκη ΔέσποιναΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΑ1,Α2,Α4,Α6,Β1,Β2,Β4,Γ2,Γ45 η
Γαλάνη ΒασιλείαΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΑ4,Α6,Β3,Β4,Γ1,Γ55 η
Γιαννέλης ΧριστόδουλοςΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΑ1,Α3,Α4,Α5,Β2,Β3,Β5,Γ24 η
Καλογεράκη ΠόπηΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΒ1,Β3,Β4,Β54 η
Κρυοβρυσανάκη ΒιργινίαΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΑ1,Α3,Α4,Α5,Β2,Β44 η
Μπογδάνη ΕλένηΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΓ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ54 η
Πανηγυράκη ΑναστασίαΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΑ1,Α2,Α4,Α5,Β5,Γ34 η
Σαράφη ΠασχαλίναΠΕ02ΦΙΛΟΛΟΓΟΙΑ2,Α3,Β1,Β24 η
Δούφλια ΑναστασίαΠΕ02.50ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
Γεωργιουδάκη ΦωτεινήΠΕ02.50ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΑ1/Α3,Α4/Α5,Β1/Β3,Β4/Β5,Γ1/Γ5,Γ33 η
Παγώνη ΣοφίαΠΕ02.50ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΑ1/Α3,Α4/Α5,Β1/Β3,Β4/Β5,Γ1/Γ5,Γ34 η
Γιαννακάκη ΠαρασκευήΠΕ02.50ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΒ2,Β3,Γ43 η
Μπαξεβάνη ΧρυσούλαΠΕ02.50ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΒ2,Γ44 η
Βόβορας ΔημήτριοςΠΕ03ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙΑ1,Α5,Α6,Γ2,Γ33 η
Βρέντζος ΑντώνηςΠΕ03ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙΑ3,Β3,Γ1,Γ4,Γ53 η
Βρέντζου ΕλευθερίαΠΕ03.50ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΑ1/Α3,Α4/Α5,Β4/Β5,Γ1/Γ5,Γ33 η
Γουνάκη ΜαρίαΠΕ03ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙΑ2,Α3,Α4,Β2,Β44 η
Μανωλακάκης ΓεώργιοςΠΕ03ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙΒ1,Β54 η
Παπαδάκη Άννα-ΜαρίαΠΕ03.50ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΒ2,Β3,Γ43 η
Άλτας ΒαγγέληςΠΕ04.01ΦΥΣΙΚΟΙΑ1,Α5,Β1,Β3,Γ1,Γ2,Γ44 η
Ανδρεδάκης ΙωάννηςΠΕ04.50ΦΥΣΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΑ1/Α3,Α4/Α5,Β1/Β3,Β4/Β5,Γ1/Γ5,Γ33 η
Βουτσαδάκης ΜιχαήλΠΕ04.02ΧΗΜΙΚΟΙΒ1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ55 η
Καρφάκης ΙωάννηςΠΕ04.01ΦΥΣΙΚΟΙΑ2,Α3,Α6,Β2,Β4,Γ3,Γ53 η
Ρεράκης Γεώργιος-ΑλέξανδροςΠΕ04.01ΦΥΣΙΚΟΙΑ4,Β52 η
Παπούλια ΣταυρούλαΠΕ04.50ΦΥΣΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΒ2,Β3,Γ42 η
Κλήμη ΜαρίαΠΕ05ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣΑ1/Α2,Α3/Α4,Α6,Β1,Β2,Γ1,Γ23 η
Μπιρικάκη ΕυγενίαΠΕ06ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣΑ1,Α2,Α3,Α4,Α5,Α6,Γ1,Γ2,Γ4,Γ53 η
Νταουκάκη ΕυαγγελίαΠΕ06ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣΒ1,Β2,Β3,Β4,Β55 η
Κουκλινού ΚαλλιόπηΠΕ07ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣΑ1/Α2,Α3/Α4,Α5,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ3,Γ4,Γ53 η
Τουφεξή ΆνναΠΕ08ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝΑ1,Α2,Α3,Α4,Α5,Α6,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ43 η
Κατσιλάνος ΣτέφανοςΠΕ11ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΑ3,Α5,Β1,Β2,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ53 η
Ψυχαράκη ΧρυσήΠΕ11ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΑ1,Α2,Α4,Α6,Β3,Β42 η
Δεβεράκη ΑλεξάνδραΠΕ79.01ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΤΥΧ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣΑ1,Α2,Α3,Α4,Α5,Α6,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ54 η
Ψήνας ΠολύβιοςΠΕ78ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝΓ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ53 η
Γραμματικάκης Κων/νοςΠΕ84ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝΑ5,Β1,Β2,Β35 η
Καρτερολιώτης ΧρήστοςΠΕ84ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝΑ1,Α2,Α3,Α6,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ52 η
Πετροπούλου ΙωάνναΠΕ86ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α1,Α2,Α4,Α5,Β1,Β3,Γ3,Γ53 η
Τριανταφύλλου ΚωνσταντινιάΠΕ86ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α6,Β2,Β5Τρίτη 5η
Στρατάκη ΕλένηΠΕ80ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣΑ4,Α5
Γεωργάς ΣτέφανοςΠΕ80ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣΑ1,Α2,Α3,Α64 η
Δουλγεράκη ΒασιλείαΠΕ03.50ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣΒ1/Β3,Γ33 η
Σεχίδου ΜαρίαΠΕ01ΘΕΟΛΟΓΟΙΒ3
Μεϊμαρίδου ΙωάνναΠΕ06ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣΓ3