ΚΕΣΥ:Εξ’ αποστάσεως υποστήριξη των σχολικών μονάδων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης και συμβουλευτική υποστήριξη των μαθητών και των γονέων τους
Σχετικά Άρθρα
![Πληροφορίες/προετοιμασία λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές για την υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής των μαθητών/τριών στην Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξη των Δημόσιων Ημερησίων και Εσπερινών ΓΕ.Λ.1 , ΕΠΑ.Λ. και Π.ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2024-2025,](https://3gymreth.gr/wp-content/uploads/2024/04/e-eggrafes-580x304-1-500x383.jpg)
Πληροφορίες/προετοιμασία λειτουργίας της εφαρμογής e-εγγραφές για την υποβολή των ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής των μαθητών/τριών στην Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξη των Δημόσιων Ημερησίων και Εσπερινών ΓΕ.Λ.1 , ΕΠΑ.Λ. και Π.ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2024-2025,
Gallery